W poniedziałek komendant główny PSP gen. brygadier Andrzej Bartkowiak oraz jego zastępca nadbryg. Adam Konieczny spotkali się z wiceministrem zdrowia, Waldemarem Kraską.

Celem spotkania było omówienie współpracy Państwowej Straży Pożarnej i Ministerstwa Zdrowia. Spotkanie miało miejsce w siedzibie Ministerstwa, gdzie poruszono takie tematy jak współdziałanie jednostek, uwzględniając aspekt projektowanej ustawy o ochronie ludności oraz o stanie klęski żywiołowej.

Co więcej, ważnym elementem spotkania było także zaciśnienie współpracy na rzecz funkcjonowania i rozwoju ratownictwa medycznego w Polsce.

Źródło: PSP / FB

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij