Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej dokonała zmian w regionach, biorących udział w ćwiczeniach krajowych.

Ćwiczenia międzywojewódzkie, zgodnie z założeniami Komendy Głównej PSP, w każdym województwie odbywają się co cztery lata. Udział w nich biorą wydzielone siły i środki Centralnego Odwodu Operacyjnego i Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego.

Na początku roku zostały wprowadzone zmiany w regionach, biorących udział w ćwiczeniach.

W pierwszym regionie województwo zachodniopomorskie zastąpiło województwo opolskie, w drugim regionie województwo podlaskie zastąpione zostało województwem zachodniopomorskim, w trzecim regionie województwa świętokrzyskie i podkarpackie zastąpiono województwami podlaskim i łódzkim, a w czwartym regionie zamiast województw opolskiego i łódzkiego znalazły się województwa świętokrzyskie i podkarpackie.

W tym roku krajowe ćwiczenia odbędą się w województwach śląskim, dolnośląskim i łódzkim. W czerwcu odbyły się ćwiczenia w województwie kujawsko-pomorskim.

źródło: remiza.com.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij