24.07.2022 r. mł. asp. Marek Szczygieł z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Świnoujściu zdobył brązowy medal na Światowych Igrzyskach Strażaków i Policjantów w Rotterdamie (Holandia).

Funkcjonariusz reprezentował Polskę oraz formację Państwowej Straży Pożarnej w jeździe indywidualnej na czas w kolarstwie szosowym w kategorii wiekowej 30+.

Świnoujski strażak to aktualny wicemistrz oraz dwukrotny mistrz Polski w latach 2020-2021 r. w kolarstwie szosowym w kategorii wiekowej 30+.

World Police and Fire Games jest jednym z największych wydarzeń sportowych. Odbywa się raz na 2 lata i wykorzystuje sport jako sposób do integracji funkcjonariuszy z całego świata. Historia zawodów sięga 1985 r. kiedy w San Jose w Kalifornii w USA odbyły się pierwsze Światowe Igrzyska Strażaków i Policjantów.W tegorocznej rywalizacji sportowej bierze udział ponad 10 000 zawodników reprezentujących 70 różnych krajów w 63 dyscyplinach.

Źródło: https://www.swinoujskie.info/

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij