W poniedziałek, 08.08.2022 r., umowę z firmą UNICARD S.A., zakładającą dostarczenie legitymacji służbowych dla strażaków Państwowej Straży Pożarnej, podpisał gen. brygadier Andrzej Bartkowiak – Komendant Główny PSP.

Podpisana umowa zakłada, że nowe legitymacje służbowe mają trafić do PSP w ciągu 120 dni. Dystrybutora wyłoniono przeprowadzając przetarg.

Umowa obejmuje legitymacje zgodne z nowym standardem oraz wzorem, wprowadzonym w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18.09.2021 r., w sprawie legitymacji służbowej strażaka Państwowej Straży Pożarnej (Dz.U. 2021 poz. 1776).

Nowo wprowadzony wzór to karta z tworzywa sztucznego w formacie ID-1, która zostanie wyposażona w chip w technologii zdalnej identyfikacji radiowej RFID (Radio-Frequency Identification).

Ma to na celu, w przyszłości, zmniejszenie liczby różnych nośników używanych w jednostkach organizacyjnych PSP.

Źródło: https://strazacki.pl/

 

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij