W niedzielę, 21.08.2022 r., strażacy pomagający gasić pożary we Francji wrócili do Polski.

Po dotarciu do Zgorzelca strażacy zostali powitani przez Bartosza Grodeckiego – Podsekretarza Stanu w MSWiA, gen. brygadiera Andrzeja Bartkowiaka – Komendanta Głównego PSP, nadbryg. Adama Koniecznego – Zastępcę KG PSP, nadbryg. Marka Kamińskiego – Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, a także nadbryg. Jarosława Tomczyka – Zachodniopomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

Jak powiedziała IAR Monika Nowakowska-Brynda z KG PSP: Głównym zadaniem modułu GFFFV Poland było wsparcie działań gaśniczych około 30 kilometrów na południe od Bordeaux. We Francji pomagali również funkcjonariusze z innych państw, ale my jesteśmy grupą, która jako pierwsza odpowiedziała na prośbę Francuzów i zadysponowała tam największą liczbę strażaków i pojazdów.

Misja „Francja 2022” to 37. międzynarodowa zagraniczna misja Państwowej Straży Pożarnej.

Źródło: https://remiza.com.pl/

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij