Szkoły strażackie w Poznaniu, Krakowie i Częstochowie oficjalnie rozpoczęły rok szkolny. Łącznie do placówek zapisało się ok. 180 adeptów.

Nowych słuchaczy przywitały Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu i Krakowie oraz Centralna Szkoła PSP w Częstochowie. Do placówek przyjęto po ok. 60 osób. To mniej niż w poprzednich latach, kiedy do tych szkół zapisywano po ok. 90 adeptów.

Słuchacze tradycyjnie zostali skierowani na poligony placówek, gdzie wezmą udział w obozie unitarnym. Jak informuje Szkoła Aspirantów PSP w Poznaniu, uczestnictwo w szkoleniu unitarnym ma przygotować słuchaczy do zawodu strażaka poprzez trening fizyczny, poznawanie zagadnień związanych ze służbą w Państwowej Straży Pożarnej oraz ćwiczenie dyscypliny.

Źródło: remiza.com.pl

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij