W piątek, 2 września odbyły się Ogólnopolskie Zawody Strażaków w Ratownictwie Technicznym! Widowisko herosów pożarnictwa było świetną okazją do zobaczenia na żywo jak naprawdę wygląda praca strażaków zaraz po zdarzeniach drogowych.

Do Jastrzębia-Zdroju przybyli najlepsi reprezentanci województw i strażacy ze szkół pożarniczych, którzy rywalizowali ze sobą podczas zawodów. Wydarzenie było nie tylko spektakularnym widowiskiem, lecz także okazją dla uczestników do sprawdzenia się w konkretnych sytuacjach ratownictwa technicznego, wymianą dobrych doświadczeń, metod i taktyk postępowania stosowanych podczas działań czy zapoznaniem z nowościami sprzętowymi i wyposażeniem.

 

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia!

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij