Państwowa Straż Pożarna w Rzeszowie opublikowała podsumowanie wakacyjnych interwencji. W ciągu dwóch miesięcy strażacy interweniowali ponad 9000 razy.

Wakacje podkarpackich strażaków były bardzo intensywne. Na ponad 9 tysięcy interwencji, ok. 1200 to wyjazdy do pożarów. Pozostałe akcje nie były związane z ogniem – strażacy usuwali skutki burz i silnych opadów deszczu oraz prowadzili działania przy wypadkach drogowych.

Strażacy udzielili pomocy przedmedycznej blisko 500 poszkodowanym. W zdarzeniach, do których byli wzywani zginęło 66 osób. Samochód strażacki wyjeżdżał na akcję średnio co 12 minut.

Jednostka zarejestrowała także ponad 300 fałszywych alarmów.

 

Źródło: www.gov.pl/web/kwpsp-rzeszow

 

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij