Za nami szósta edycja Podbabiogórskich Zawodów Ratowniczo-Gaśniczych. Konkurs odbył się w dniach 9-10 września. Sprawdź, kto sięgnął po zwycięstwo!

W konkursie wzięło udział 36 drużyn i łącznie 216 ratowników z województw śląskiego i małopolskiego.

Pierwszego dnia uczestnicy zmierzyli się w 4 konkurencjach nocnych. Były to: pożar budynku mieszkalnego, wypadek podczas prac leśnych, wypadek samochodów osobowych oraz wypadek na polu namiotowym.

Drugiego dnia zawodów drużyny sprawdziły się m.in. w takich zadaniach, jak wypadek i pożar samochodu elektrycznego, pożar fotowoltaiki i wypadek spadochroniarza.

W zawodach zwyciężyła ekipa z OSP Komorowice Śląskie. Na drugim miejscu podium znalazła się drużyna z OSP Kuków, a trzecie miejsce zajęły OSP Maków Podhalański i OSP Wilamowice. Nagrodę dla Najlepszego Dowódcy uzyskał Mariusz Początko, a dla Najlepszego Ratownika – Jan Wiatr.

Źródło: remiza.pl

 

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij