Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Podniebylu w województwie podkarpackim samodzielnie rozpoczęli budowę remizy. Druhowie pracują pod nadzorem kierownika budowy.

Obecna remiza OSP w Podniebylu jest zbyt mała, dlatego podjęto decyzję o budowie większej. Rozpoczęcie prac przez gminę opóźniało się jednak ze względu na budowę dwóch innych remiz. Strażacy postanowili więc wziąć sprawy w swoje ręce i rozpocząć prace samodzielnie.

Nowa siedziba OSP ma mieć dwa miejsca postojowe dla samochodów pożarniczych, pomieszczenia biurowe, salę wykładową, kuchnię, szatnię i prysznice. Całkowity koszt budowy ma wynieść ponad milion złotych.

Strażacy z OSP w Podniebylu zakupili działkę i projekt budowlany, a następnie rozpoczęli budowę fundamentów. Ochotnicy pracują pod nadzorem kierownika budowy. Środki finansowe na wykonanie aktualnych prac pochodzą z funduszy OSP w Podniebylu (10 tys. złotych) oraz z funduszu sołeckiego (26 tys. zł).

 

Źródło: remiza.pl

 

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij