Związek Zawodowy Strażaków „Florian” ogłosił akcję protestacyjną. Działania mają rozpocząć się 10 października o godz. 7:00.

Zarząd Krajowy ZSS „Florian” podjął decyzję o podjęciu protestu w związku ze zbyt niskim poziomem waloryzacji uposażeń funkcjonariuszy i wynagrodzeń pracowników PSP, którą w projekcie budżetu na 2023 rok rząd ustalił na 7,8%. Jak czytamy na stronie organizacji, taka wartość "jest niemożliwa do zaakceptowania przez środowisko pożarnicze".

Akcja protestacyjna ma rozpocząć się od oflagowania jednostek PSP. W kolejnych dniach będzie prowadzona kampania informacyjna.

Źródło: strażacki.pl, www.florian-wlkp.pl

 

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij