Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi poinformowała o śmierci starszego ogniomistrza Michała Kozaka. To już kolejna informacja o śmierci strażaka w ostatnim czasie.

Michał Kozak pełnił służbę w KM PSP w Łodzi od 2005 roku. Był związany z Jednostką Ratowniczo-Gaśniczą nr 9.

Druh odszedł niespodziewanie 4 października w wieku 40 lat.

To już kolejna w ostatnim czasie informacja o śmierci strażaka. Pod koniec września podczas akcji gaśniczej zasłabł asp. sztab. Jan Biernat. Mimo przeprowadzonej reanimacji nie udało się go uratować. Zastępca dowódcy zmiany KM PSP w Skierniewicach miał 42 lata.

Trzydziestego września w wypadku drogowym zginął st. asp. Konrad Związek z KM PSP w Rudzie Śląskiej. Miał 34 lata.

W tragicznym wypadku 27 września stracił życie druh Andrzej Puskacz z OSP Balice. Strażak zginął na autostradzie A4 w czasie wykonywania czynności zabezpieczających miejsce kolizji.

Źródło: Fakt

 

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij