W pożarze domu jednorodzinnego w Zalesewie (woj. wielkopolskie) zginęły cztery osoby, w tym dwójka dzieci. Policja mówi o „kryminalnym charakterze” zdarzenia.

Strażacy zostali wezwani do pożaru w nocy z 11 na 12 października. Jak mówi starszy kapitan Jarosław Szewczyk z KM PSP w Poznaniu, ogień rozprzestrzenił się na cały dach i pomieszczenia na pierwszym piętrze budynku.

W płonącym domu odnaleziono ciała czterech osób. Było to małżeństwo (61-letni mężczyzna i 55-letnia kobieta) oraz dwójka dzieci (14 i 8 lat).

Służby wskazują, że pożar najprawdopodobniej nie był nieszczęśliwym wypadkiem. Wsród możliwych przyczyn policja wymienia m.in. próby ukrycia śladów zabójstwa lub rozszerzone samobójstwo.

Jak podkreśla rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu, istnieją przesłanki, że w zdarzeniu brały udział osoby trzecie.

Z pożarem walczyło 8 zastępów straży pożarnej. Trwa zbieranie materiały dowodowego i ustalanie przyczyn tragedii.

Źródło: tvn24.pl

 

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij