Już wkrótce zostanie otworzony nowy odcinek Zakopianki – tunel o długości 2058 m wydrążony w górze Luboń Mały. Przed oddaniem inwestycji do użytku odbyły się ćwiczenia służb ratowniczych.

Strażacy z PSP i OSP, policjanci oraz ratownicy wzięli udział w ćwiczeniach w nowym tunelu na Zakopiance. Akcja odbyła się 8 listopada.

Na potrzeby treningu upozorowano wypadek masowy, w którym wziął udział autobus przewożący 30 osób i sześć samochodów osobowych, w tym jeden elektryczny. W ćwiczeniach wzięło udział prawie 200 osób, w tym strażacy z jednostek z powiatów chrzanowskiego, krakowskiego, myślenickiego, suskiego i nowotarskiego.

Źródło: krakow.tvp.pl, strazacki.pl

 

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij