W nocy z 7 na 8 listopada strażacy wzięli udział w trudnej akcji ratowniczej z udziałem nielegalnych imigrantów, którzy utknęli w bagnach przy granicy polsko-białoruskiej.

Strażacy, ratownicy medyczni, funkcjonariusze Straży Granicznej oraz żołnierze WOT przeprowadzili wspólnie akcję ratującą uwięzionych na bagnach imigrantów. Cudzoziemcy, którzy nielegalnie przekroczyli granicę polsko-białoruską, ugrzęźli w bagnach znajdujących się wokół Zalewu Siemianówka.

Do uratowania dziesięciu imigrantów konieczne było wykorzystanie wojskowego śmigłowca. Akcja trwała ponad 11 godzin. Nielegalni cudzoziemcy to obywatele Sri Lanki, Pakistanu i Indii. Cztery osoby zostały przewiezione do szpitala, pozostałe przebywają w placówce SG.

Źródło: bialystok.se.pl

 

 

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij