Tegoroczna edycja pod hasłem „Innowacje w ratownictwie w straży pożarnej” odbyła się w dniach 20-21 października.

XX Konferencja Naukowo-Szkoleniowa w Spale była okazją do spotkania strażaków specjalizujących się w ratownictwie technicznym oraz chemicznym. Uczestnicy wydarzenia mieli możliwość wymiany doświadczeń oraz opinii na temat praktycznych działań w codziennej pracy strażaka.

Konferencja Naukowo-Szkoleniowa w Spale to wydarzenie, które już na stałe zagościło w kalendarzu strażaków. Tematyka wydarzenia była poświęcona ratownictwu technicznemu oraz chemicznemu. Spotkanie było okazją do wysłuchania interesujących prelekcji, wzięcia udziału w warsztatach oraz wymiany doświadczeń. Jak zawsze konferencja odbyła się w niesamowitej atmosferze. W wydarzeniu wzięli udział komendanci, dowódcy JRG, dowódcy zmian, dowódcy sekcji oraz strażacy specjalizujący się w ratownictwie technicznym i chemicznym. Podczas jesiennej edycji Konferencji w Spale prelegenci omówili zagadnienia związane z ratownictwem technicznym oraz chemicznym. Podzielili się oni swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami oraz udzielili uczestnikom wiele praktycznych wskazówek do wykorzystania w codziennej pracy.

W gronie partnerów wydarzenia znaleźli się przedstawiciele firm: Dräger, Rtcom, Uvex, Greenpol, MAN Truck & Bus oraz Hilti. W trakcie konferencji uczestnicy mieli okazję do porozmawiania z reprezentantami firm przy ich stoiskach oraz do zapoznania się z możliwościami sprzętowymi oferowanymi przez partnerów konferencji. Przedstawiciele firm oferujących nowoczesne rozwiązania ułatwiające codzienną pracę strażaków PSP oraz OSP znaleźli się także w gronie prelegentów podczas XX Konferencji Naukowo-Szkoleniowej.

Organizatorzy dziękują uczestnikom oraz gościom honorowym za liczne przybycie, a prelegentom, partnerom i serwisowi strażacki.pl (patronat medialny) za wsparcie. XX Konferencja Naukowo-Szkoleniowa zakończyła się sukcesem, który mamy nadzieję powtórzyć podczas kolejnej edycji.

Do zobaczenia!

Fotorelacja z wydarzenia dostępna jest tutaj.


fot. Natalia Sukiennik
kontakt: n.sukiennik@elamed.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij