Tegoroczna edycja pod hasłem „Innowacje w ratownictwie w straży pożarnej” odbyła się w dniach 20-21 października.

XX Konferencja Naukowo-Szkoleniowa w Spale była okazją do spotkania strażaków specjalizujących się w ratownictwie technicznym oraz chemicznym. Uczestnicy wydarzenia mieli możliwość wymiany doświadczeń oraz opinii na temat praktycznych działań w codziennej pracy strażaka.

Organizatorzy dziękują uczestnikom oraz gościom honorowym za liczne przybycie, a prelegentom, partnerom i serwisowi strażacki.pl (patronat medialny) za wsparcie. XX Konferencja Naukowo-Szkoleniowa zakończyła się sukcesem, który mamy nadzieję powtórzyć podczas kolejnej edycji.

Sprawdź relację z wydarzenia tutaj!

fot. Natalia Sukiennik
kontakt: n.sukiennik@elamed.pl

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij