W Tyńcu Małym na Dolnym Śląsku rozpoczęto dużą inwestycję. Trwa budowa Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Bazą Szkoleniową PSP.

Realizowane przedsięwzięcie poprzedzone zostało wykonaniem koncepcji opartej na analizach operacyjnych. Nowoczesny kompleks, znajdzie się w samym sercu województwa dolnośląskiego. Stworzenie takiego centrum związane jest z wyjątkowo dużym nagromadzeniem zakładów dużego i zwiększonego ryzyka na terenie woj. dolnośląskiego oraz znaczną ilością rocznych interwencji na terenie województwapodkreśla PSP.

Kompleks ma służyć do przeprowadzania szkoleń i ćwiczeń strażaków z dolnośląskich PSP i OSP. Obiekt ma składać się z:

  • JRG z zapleczem magazynowo-garażowym,
  • bazy szkoleniowej z zapleczem magazynowo-garażowym,
  • hali treningowej,
  • poligonu stanowiskowego.

Pierwszy etap inwestycji rozpoczęto w listopadzie tego roku. Obiekt powstanie w ramach Programu Modernizacji Państwowej Straży Pożarnej.

Źródło: strazacki.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij