Strażacy z województwa małopolskiego przeprowadzili szkolenia dla 50 ratowników Państwowej Służby Ukrainy ds. Sytuacji Nadzwyczajnych.

Ćwiczenia trwały cztery dni (14-18.11.) i zostały zorganizowane przez Komendę Wojewódzką PSP w Krakowie we współpracy z krakowską Szkołą Aspirantów PSP. Akcja szkoleniowa dla ratowników z Ukrainy odbyła się w ramach projektu pn. "Zwiększenie skuteczności reagowania ukraińskich służb ratowniczych na sytuacje kryzysowe - etap IV", który jest finansowany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Ukraińscy ratownicy z obwodu iwano-frankowskiego, chmielnickiego, tarnopolskiego, Odessy i Kijowa wzięli udział w dwóch modułach szkoleniowych:

– moduł 1 – „Działania poszukiwawczo-ratownicze”,
– moduł 2 – „Organizacja pracy sztabu w trakcie akcji długotrwałych”.

Źródło: www.gov.pl/web/kgpsp

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij