Program FIRST RESPONDER (PIERWSZY RATOWNIK) ma na celu przeszkolenie druhów OSP w zakresie czynności ratujących życie. W szkoleniach w woj. wielkopolskim wzięło udział prawie 100 uczestników.

Program FIRST RESPONDER jest już znany i sprawdza się w takich krajach, jak Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy czy Szwajcaria. Inicjatorem zaadaptowania programu wśród polskich służb jest Marcin Fleischer, prezes OSP we Wtórku.

Szkolenia w ramach programu PIERWSZY RATOWNIK odbyły się już m.in. w Wielkopolsce. Do tej pory w dwunastu dwudniowych turnusach wzięło udział 98 strażaków z całego województwa. Podczas turnusów strażacy byli szkoleni m.in. z zakresu czynności ratujących życie. Zajęcia prowadzili: pomysłodawca programu Marcin Fleischer, Rafał Lukstaedt, Maciej Sip, Konrad Grzelak i Marek Dąbrowski.

Źródło: strazacki.pl

 

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij