Strażacy z PSP w Gorlicach i OSP z gminy Biecz zostali wezwani do pożaru drewnianego budynku mieszkalnego w Strzeszynie (woj. małopolskie).

Informacja o pożarze została przekazana 29 listopada ok. godz. 23:00. Na miejsce udało się pięćdziesięciu strażaków PSP i OSP z pobliskich miejscowości.

Płonący budynek miał drewniano-murowaną konstrukcję i spłonął doszczętnie. Jak poinformował Dariusz Surmacz z KP PSP w Gorlicach, akcja gaśnicza trwała ponad 6 godzin.

Przyczyny pożaru na ten moment nie są znane. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Starsza kobieta mieszkająca w budynku samodzielnie się z niego ewakuowała.

Źródło: gazetakrakowska.pl

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij