Druh Marcin Lisowski z OSP KSRG Pleśna uratował życie 6-tygodniowego dziecka.

Jak relacjonuje OSP KSRG Pleśna na swojej stronie na Facebooku, druh Marcin Lisowski zauważył w samochodzie przestraszoną młodą kobietę. Okazało się, że przebywające z nią 6-tygodniowe dziecko jest sine i nie oddycha.

Strażak wdrożył procedury KPP i nakazał wezwanie zespołu ratownictwa medycznego. – Po paru chwilach Marcinowi udało się przywrócić oddech u 6-tygodniowego dziecka. Przez następne 9 minut do przyjazdu pogotowia monitorował oddech i puls malucha relacjonuje OSP KSRG Pleśna.

Niebezpieczne zdarzenie zakończyło się szczęśliwie. – Ten przykład doraźnie pokazuje nam, jak ważna jest wiedza oraz zimna krew w takich sytuacjachczytamy na Facebooku druhów z OSP Pleśna.

Źródło: OSP KSRG Pleśna (Facebook)

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij