Strażacy z KM PSP w Bielsku-Białej przygotowują się do sezonu narciarskiego. We wtorek, 13 grudnia rozpoczęły się trzydniowe ćwiczenia w Ośrodku Rekreacyjno-Narciarskim „Dębowiec”.

Strażacy ćwiczą m.in. ewakuację osób w przypadku awaryjnego zatrzymania kolei liniowej z wykorzystaniem drabiny przystawnej oraz z przy pomocy technik liniowych. Główne założenia ćwiczeń to doskonalenie technik ratownictwa wysokościowego w KSRG w zakresie podstawowym, przygotowanie sprzętu do działań ratowniczych, budowa stanowisk, wiązanie węzłów, ujednolicenie technik ratowniczych i obsługa sprzętu.

Szkolenia prowadzą liderzy zmianowi z ratownictwa wysokościowego z KM PSP w Bielku-Białej:  st. kpt. Damian Markiel oraz mł. ogn. Łukasz Semik.

Źródło: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij