Komendant Główny PSP ogłosił konkurs na zaprojektowanie logotypu krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego.

Szykują się zmiany w identyfikacji wizualnej KSRG. Trwa konkurs na zaprojektowanie logo, które będzie miało zastosowanie do „celów promocyjnych, identyfikacyjnych, a także popularyzatorskich związanych z działalnością tego systemu, w tym zarówno podmiotów go tworzących, jak też z nim współdziałających”.

Jak podkreśla KG PSP w opublikowanym komunikacie, „logiem może być grafika, napis lub inny twór wizualny, zarówno w ujęciu współczesnym, minimalistycznym, jak i w odwołaniu historycznym o dowolnym stopniu złożoności i gamie barw”.

W konkursie mogą wziąć wszyscy zainteresowani, którzy ukończyli 18 lat. Szczegółowy regulamin jest dostępny na stronie KG PSP.

Źródło: Komenda Główna Państowej Straży Pożarnej

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij