Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu sprzętowemu strażaków z OSP Rzyki udało się pomóc kobiecie, do której ze względu na złe warunki pogodowe nie mogła dojechać karetka.

We wtorek, 20 grudnia pogotowie ratunkowe zostało wezwane na osiedle Potrójna w miejscowości Rzyki (woj. małopolskie). Pomocy potrzebowała 93-letnia kobieta z demencją.

Ze względu na złe warunki pogodowe ambulans nie był w stanie dojechać do domu poszkodowanej. Na miejsce zostali wysłani strażacy z OSP Rzyki. Dzięki wykorzystaniu lekkiego wozu strażackiego Gazela z napędem terenowym udało się przetransportować kobietę do karetki pogotowia czekającej ok. 2 km od miejsca zamieszkania pacjentki.

Źródło: www.wadowice24.pl

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij