Strażacy z Siemianowic Śląskich zostali okradzeni w trakcie prowadzenia akcji gaśniczej. Sprawcom kradzieży grozi nawet do 5 lat więzienia.

Strażacy otrzymali wezwanie do pożaru mieszkania przy ul. Kołłątaja w Siemianowicach Śląskich. Podczas gdy funkcjonariusze prowadzili akcję gaśniczą i ewakuację, z wozu strażackiego zniknęła walizka z elektronarzędziami.

Policjanci ustalili sprawców kradzieży i odzyskali sprzęt należący do strażaków. Sprawcami czynu okazali się dwaj mężczyźni w wieku 34 i 29 lat. Grozi im nawet do 5 lat więzienia.

Źródło: KMP w Siemianowicach Śląskich

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij