Specjalistyczne pojazdy przeznaczone do działań związanych z zagrożeniem CBRNE trafią do dwóch jednostek PSP w Warszawie oraz Poznaniu. To pierwsze takie pojazdy w Polsce.

Samochody-laboratoria trafią do specjalistycznych grup ratownictwa chemiczno-ekologicznego: KM PSP m. st. Warszawy i KM PSP w Poznaniu.

Koszt zakupu specjalistycznych samochodów to prawie 24 miliony złotych. Pojazdy zostały kupione w ramach projektu „Usprawnienie systemu ratownictwa na drogach – etap IV”, współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 oraz Budżetu Państwa.

Źródło: KG PSP

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij