KG PSP poinformowała, że grupa HUSAR dotarła do Turcji. Trwają przygotowania do działań ratowniczych oraz budowanie bazy operacji dla USAR Poland.

Strażacy z Ciężkiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej HUSAR Poland zostali wysłani do Turcji, by wesprzeć tamtejsze służby w usuwaniu skutków silnego trzęsienia ziemi. Do niszczycielskich wstrząsów doszło w poniedziałek, 6 lutego na terenie m.in. Turcji i Syrii.

Polacy dotarli do Turcji 7 lutego, o 2:29 czasy lokalnego (0:29 czasu polskiego). Tureckie władze zdecydowały o skierowaniu strażaków do miasta Besnia, gdzie doszło do zawalenia wielu budynków, w których wciąż mogą znajdować się żywi ludzie.

Źródło: KG PSP

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij