Straż Pożarna w Podborzu na Litwie otrzymała nowy samochód ratowniczo-gaśniczy. W przekazaniu pojazdu wziął udział zastępca komendanta głównego PSP nadbryg. Adam Konieczny.

Podborze (okręg wileński) to miejscowość w 70-80% zamieszkana przez ludność Polską. Strażacy z Podborza uzyskali wsparcie od Polski w postaci samochodu ratowniczo-gaśniczego o pojemności 2500 litrów z autopompą o wydajności 1600 l/min.

W oficjalnym przekazaniu pojazdu udział wzięli m.in. zastępca komendanta głównego PSP nadbryg. Adam Konieczny, podlaski komendant wojewódzki PSP st. bryg. Sebastian Zdanowicz oraz przedstawiciele władz lokalnych.

Źródło: KG PSP

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij