Druhowie z OSP w Janowicach Dużych ulegli wypadkowi podczas dojazdu do akcji. Czterech strażaków trafiło do szpitala.

W sobotę, 25 lutego przed południem strażacy z OSP w Janowicach Dużych (woj. dolnośląskie) jechali do pożaru naczepy na autostradzie A4. Druhowie nie dotarli jednak na miejsce zdarzenia – na odcinku między miejscowościami Babin i Kozice sami ulegli wypadkowi. Wóz OSP zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.

Jak donosi policja, prawdopodobnie do wypadku doszło, ponieważ strażacy próbowali uniknąć czołowego zderzenia z samochodem osobowym.

W wyniku zdarzenia do szpitala trafiło czterech strażaków. Po przebadaniu druhowie zostali wypisani do domów bez poważniejszych obrażeń.

Źródło: wiadomosci.gazeta.pl, KM PSP w Legnicy (Facebook)

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij