Jedenaście zastępów straży pożarnej brało udział w akcji gaśniczej w Bytomiu. W trakcie działań jeden ze strażaków został lekko poparzony.

Do pożaru na poddaszu kamienicy przy ul. Miarki w Bytomiu doszło w piątek, 3 marca. Ogień zajął dwa pomieszczenia.

W trakcie przeprowadzania działań na miejscu zdarzenia jeden ze strażaków uległ poparzeniu. Funkcjonariusz został przewieziony z lekkimi obrażeniami do szpitala.

W akcji gaśniczej wzięło udział 11 zastępów straży pożarnej z Bytomia, Piekar Śląskich, Chorzowa i Siemianowic Śląskich.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, nie było również konieczności przeprowadzenia ewakuacji z budynku. Na ten moment przyczyny pożaru nie są znane.

Źródło: bytomski.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij