Trzy osoby zostały poszkodowane w wyniku zderzenia wozu strażackiego z autobusem. Do wypadku doszło na ul. Przybyszewskiego w Łodzi.

W poniedziałek, 13 marca w godzinach porannych łódzcy strażacy otrzymali wezwanie do podejrzenia zgonu lokatora jednego z mieszkań przy ul. Zbiorczej. – Podczas wyjazdu alarmowego do zdarzenia, kierowca samochodu straży pożarnej po włączeniu się do ruchu z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie stał autobus MPK linii Z11powiedział Polsat News mł. kpt. Łukasz Górczyński, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi. Do zderzenia wozu i autobusu doszło o godzinie 9:27.

W wyniku kolizji trzy osoby trafiły do szpitala – strażak, kierowca autobusu oraz pasażer. W wozie strażackim było 6 strażaków, natomiast autobusem podróżowało 15 osób.

Źródło: Polsat News, KM PSP w Łodzi

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij