Strażak z PSP w Dzierżoniowie został ranny podczas prowadzenia działań ratowniczych. Mężczyzna trafił do szpitala.

We wtorek, 14 marca w Piławie Górnej (woj. dolnośląskie) doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Do wypadku zostali wezwani strażacy PSP Dzierżoniów.

Jeden z kierowców biorących udział w wypadku został zakleszczony w kabinie ciężarówki. Strażacy uwolnili mężczyznę przy pomocy narzędzi hydraulicznych. Poszkodowany został zabrany do szpitala przez LPR.

W trakcie wykonywania działań ratowniczych ranny został jeden ze strażaków. Jak donosi Gazeta Wrocławska, funkcjonariusz został uderzony przez rozpieracz użyty do uwolnienia zakleszczonego kierowcy.

Źródło: wroclaw.tvp.pl, gazetawroclawska.pl

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij