W środę, 15 marca doszło do zawalenia się części kamienicy w Bytomiu. Na miejscu pracowali m.in. strażacy z SGPR Jastrzębie-Zdrój.

Zgłoszenie o zdarzeniu bytomscy strażacy otrzymali o godz. 21.11. Doszło do zawalenia się dobudówki przy trzykondygnacyjnym budynku przy ulicy Pasteura w dzielnicy Bobrek. - Po przybyciu na miejsce zdarzenia w wyniku rozpoznania ustalono, że całkowitemu zawaleniu (rumowisko) uległa jednokondygnacyjna część budynku stanowiącego pustostan. Budynek dobudowany do trzykondygnacyjnego budynku – czytamy w relacji KM PSP w Bytomiu.

Strażacy wraz z psami przystąpili do działań poszukiwawczo-ratowniczych. Na szczęście nie stwierdzono obecności osób poszkodowanych.

W działaniach udział brały: PSP Bytom, PSP Jastrzębie-Zdrój, PSP Dąbrowa Górnicza, OSP Górniki, OSP Sucha Góra, Policja, WZK UM Bytom, PINB Bytom, MZDiM Bytom, Pogotowie energetyczne, Straż Miejska Bytom oraz przedstawiciele zarządcy budynku.

Źródło: KM PSP w Bytomiu

 

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij