Dolnośląska Komenda Wojewódzka PSP rozpoczęła nabór na stanowisko rzecznika prasowego. Pracę na nowej posadzie można rozpocząć już od 1 maja.

Komenda Wojewódzka PSP we Wrocławiu poszukuje osoby na Samodzielne Stanowisko Pracy ds. Kontaktu z Mediami. Zadania rzecznika prasowego będą polegały m.in. na organizowaniu i prowadzeniu współpracy z mediami, koordynowaniu działalności prasowo-informacyjnej na obszarze województwa dolnośląskiego oraz inicjowaniu i koordynowaniu działań z zakresu public relations.

Od kandydata wymagane jest wyższe wykształcenie (z tytułem magistra, magistra inżyniera lub równorzędnym) oraz kwalifikacje zawodowe wymagane do zajmowania stanowisk oficerskich w PSP.

Pracę na stanowisku można rozpocząć od 1 maja 2023 roku lub zgodnie z ustaleniami.

Źródło: KW PSP we Wrocławiu

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij