Szkoła Główna Służby Pożarniczej podała informację o tegorocznym dniu otwartym. Na odwiedzających czekają m.in. pokazy ratownicze.

Dzień otwarty w Szkole Głównej Służby Pożarniczej (która już wkrótce stanie się „Akademią Pożarniczą”) odbędzie się w sobotę, 22 kwietnia. Oficjalne rozpoczęcie wydarzenia ustalono na godz. 10:00, ale wejście będzie możliwe już od 9:30. Zakończenie zaplanowano o godz. 13:30.

W programie dnia otwartego znalazły się m.in. prezentacje o uczelni i kierunkach studiów, stoiska organizacji studenckich, pokazy ratownicze oraz zwiedzanie laboratoriów i pracowni.

Źródło: remiza.com.pl, sgsp.edu.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij