We wtorek, 18 kwietnia w Zakładach Koksowniczych „Victoria” w Wałbrzychu doszło do nieszczęśliwego wypadku z udziałem trzech strażaków.

Mężczyźni wykonywali prace na wysokości i zostali zasypani miałem węglowym. Informacja o wypadku została przekazana PSP przed godziną 18. W akcji ratowniczej wzięło udział 12 zastępów straży pożarnej.

 

Niestety, dwóch strażaków nie udało się uratować. Trzeci z nich został został ranny, ale nie odniósł poważniejszych obrażeń. Do wypadku doszło w czasie wolnym od służby.

 

Strażacy na co dzień pełnili służbę w JRG nr 1 Komendy Miejskiej PSP w Wałbrzychu.

 

Komendant Główny PSP gen. brygadier Andrzej Bartkowiak złożył rodzinom zmarłych i poszkodowanego kondolencje w imieniu całej społeczności strażackiej.

Źródło: wiadomosci.gazeta.pl, KG PSP

 

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij