Dawid Hyżyk, strażak z KM PSP Poznań, zdobył pierwsze miejsce w kategorii mężczyzn podczas zawodów FireFit Europe 2023. To nie jedyny sukces polskich reprezentantów.


Zawody inaugurujące kolejny sezon FireFit odbyły się 6 maja w miejscowości Mainburg w Niemczech. Do rywalizacji stanęło ponad 100 zawodników z Polski, Czech, Słowenii, Austrii i Niemiec.

Dawid Hyżyk, reprezentant z Komendy Miejskiej PSP w Poznaniu, zajął pierwsze miejsce w indywidualnej konkurencji mężczyzn. Drugie miejsce na podium zajął Rafał Bereza z KM PSP Chełm.

Sukces w zawodach odniosła również strażaczka Beata Świderska, która zajęła trzecie miejsce w rywalizacji kobiet.

Źródło: KM PSP Poznań, remiza.com.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij