We wtorek, 9 maja odbyły się Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka w Olecku (woj. warmińsko-mazurskie). W wydarzeniu wziął udział wiceminister MSWiA Błażej Poboży.

Obchody Dnia Strażaka w Olecku rozpoczęły się od mszy świętej w intencji strażaków. Później odbył się uroczysty apel, w trakcie którego wiceminister Błażej Poboży przekazał sztandar Komendantowi Powiatowemu PSP st. bryg. Sławomirowi Litwinko.

Podczas uroczystości wręczono funkcjonariuszom PSP oraz druhom OSP odznaczenia i wyróżnienia. Ogłoszono także awanse na wyższe stopnie służbowe.

Państwowa Straż Pożarna i wspierająca ją Ochotnicza Straż Pożarna to fundament lokalnego bezpieczeństwa. Kilka dni temu usłyszałem coś, co mi zapadło w pamięci: "strażacy zawsze biegną tam, skąd inni uciekają". I rzeczywiście tak jest: jesteście zawsze pierwsi na miejscu zdarzenia. Pewnie dlatego jesteście liderami wszystkich rankingów społecznego zaufaniapowiedział podczas uroczystości wiceminister Błażej Poboży.

Źródło: www.wnp.pl, KW PSP w Olsztynie

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij