Już w najbliższą sobotę odbędzie się VIII Ogólnopolska Pielgrzymka Strażaków na Jasną Górę. W wydarzeniu weźmie udział redakcja czasopisma „W Akcji”.

Tradycyjna pielgrzymka strażaków do Sanktuarium Jasnogórskiego odbywa się co 5 lat. Zwyczaj został zapoczątkowany jeszcze w ubiegłym stuleciu – 18 czerwca 1939 r. na Jasnej Górze odbył się Zjazd Strażactwa Polskiego.

Chcemy dochować naszej pięknej tradycji, a zarazem wierności postanowieniu, aby wszystkie osoby związane z ochroną przeciwpożarową wraz ze swoimi rodzinami mogły dalej spotykać się co 5 lat na Jasnej Górze.

Tegoroczna pielgrzymka to już VIII nasze spotkanie modlitewne. Pragniemy, aby po raz kolejny na jasnogórskich błoniach zgromadziły się całe rzesze strażaków. Zachęcamy do jak najliczniejszego udziału! czytamy w zaproszeniu wystosowanym przez Prezesa Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Waldemara Pawlaka i Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej gen. brygadiera Andrzeja Bartkowiaka.

Źródło: Komenda Główna PSP

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij